Úvodní stránka
Kreditní karta

Kreditní karta od Komerční banky

Komerční banka patří mezi přední bankovní instituce v ČR a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Komerční banka je univerzální bankou s velmi širokou nabídkou služeb jak osobního tak podnikového a investičního bankovnictví. Komerčka je dostupná široké veřejnosti prostřednictvím poboček i přímého bankovnictví. V nabídce naleznete kromě úvěrů i několik typů kreditních karet.

VIVA KARTA od Komerční banky

Kreditní karta Viva nabízí kromě možnosti čerpání až 60 000 Kč bez zajištění i cestovní pojištění pro cestování nebo studium v zahraničí. Bezkontaktní embosovaná kreditní karta je určena fyzickým osobám, starší 18 let. Podmínkou k získání není vedení účet v KB. Placení kreditní kartou Viva je bezpečné všude ve světě i na internetu a to díky 3D Secure. V ceně karty je pojištění schopnosti splácet pro případy dlouhodobé nemoci nebo ztráty zaměstnání a díky pojištění tak nemusí mít klient strach, že nebude mít na splátky. S kartou lze využívat revolvingový typ úvěru a jednoduše čím více budete splácet tím více můžete opět čerpat. Bezúročné období trvá až 45 dnů a po tuto dobu neplatíte žádné úroky z transakcí.

A KARTA od Komerční banky

Bezkontaktní kreditní karta je určena pro každodenní platby u obchodníků, na internetu nebo k výběrům v hotovosti. V případě, že kartou zaplatíte minimálně 3 000 korun měsíčně, budete mít vedení úvěrového účtu zdarma, studentům stačí zaplatit 1 500 korun. S A kartou můžete čerpat až 30 000 Kč bez doložení příjmů. Flexibilní způsob placení umožní využít až 45 denní bezúročné období, během kterého neplatíte žádný úrok. Za každou provedenou platbu A kartou navíc získáte odměnu ve výši 1% ze zaplacené částky na vaše penzijní spoření u KB Penzijní společnosti. Díky A kartě můžete celý rok využívat exkluzivních nabídek a slev VIP Sphere programu v široké síti obchodů. S A kartou získáte i široké pojistný program na pojištění například prodloužení záruční doby nebo pojištění storna vstupenek.

LADY KARTA od Komerční banky

Kreditní karta LADY je určena nejen pro ženy, které mají rády nákupy se spoustou výhod. S kartou lze platit v obchodech, na internetu i vybírat z bankomatů kdekoliv u nás i ve světe. Limit čerpání je až 30 000 korun bez doložení příjmů. Kreditní karta Lady se řadí k revolvingovému typu úvěru s flexibilním způsobem splácení. Bezúročné období, kdy naplatíte žádný úrok je 45 dnů. Za každou platbu získáte odměnu 1% ze zaplacené částky na penzijní spoření od KB. Díky LADY kartě získáváte zároveň exkluzivní nabídky a slevy v rámci aktuálního katalogu LADY a pojistný program.

PRÉMIOVÁ KARTA PLATINUM

Komerční banky myslí i na náročné klienty, pro které připravila možnost využívat Prémiovou kartu PLATINUM. Prestižní kreditní bezkontaktní karta je určena pro běžné platby u obchodníků i na internetu a nabízí tzv. revolvingový typ úvěru. Karta mimo jiného opravňuje držitele využívat nadstandardního pojistného programu pro držitele karty i s ním cestující rodinné příslušníky, pro motoristy pojištění a asistenční služby na území Evropy, členství v klubu Priority Pass, exkluzivní výhody programu Priceless Prague a pojištění platebních karet a osobních věci Merlin.Vloženo 27. 2. 2018


(c) 2024 SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, všechna práva vyhrazena.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Informace zde uváděné mohou být neaktuální.