Úvodní stránka
Kreditní karta

Bene karta

Karta Bene nabízí dvě varianty – kreditní a debetní. Obě karty jsou velice vhodné k platbě nákupů v obchodech či na internetu. Vše je velice jednoduché a navíc podpořené věrnostním programem, který přináší řadu výhod. Při platbě u obchodníků není účtován z karty žádný poplatek, takže je velice vhodné využívat kartu bene místo hotovosti.

Debetní karta bene

Debetní karta bene nabízí k základním platebním funkcím navíc možnost získat až 5% zpět z hodnoty všech nákupů, které byly touto platební kartou provedeny v síti obchodních partnerů. Debetní karta se vztahuje k účtu, na kterém musí mít majitel finanční prostředky, pokud chce pomocí této platební karty u obchodníka zaplatit.

Kreditní karta bene

Kreditní karta bene funguje jako úvěrový rámec pro platby prakticky kdekoliv. Majitel karty dostává měsíční výpis s informací o platbách v daném období. Vydání karty bene je zdarma, při placení není vyžadován poplatek, bezúročné období karty je 50 dní. Vedení karty a s tím spojené poplatky jsou první rok zdarma. Stav karty je možné sledovat online na internetu, takže má majitel kreditní karty bene neustále přehled, jak na tom je.Vloženo 28. 1. 2010

(c) 2024 SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, všechna práva vyhrazena.
Podmínky použití a ochrana osobních údajů
Informace zde uváděné mohou být neaktuální.