Úvodní stránka
Kreditní karta online
Žádost o kartu

Bene karta

Karta Bene nabízí dvě varianty – kreditní a debetní. Obě karty jsou velice vhodné k platbě nákupů v obchodech či na internetu. Vše je velice jednoduché a navíc podpořené věrnostním programem, který přináší řadu výhod. Při platbě u obchodníků není účtován z karty žádný poplatek, takže je velice vhodné využívat kartu bene místo hotovosti.

Debetní karta bene

Debetní karta bene nabízí k základním platebním funkcím navíc možnost získat až 5% zpět z hodnoty všech nákupů, které byly touto platební kartou provedeny v síti obchodních partnerů. Debetní karta se vztahuje k účtu, na kterém musí mít majitel finanční prostředky, pokud chce pomocí této platební karty u obchodníka zaplatit.

Kreditní karta bene

Kreditní karta bene funguje jako úvěrový rámec pro platby prakticky kdekoliv. Majitel karty dostává měsíční výpis s informací o platbách v daném období. Vydání karty bene je zdarma, při placení není vyžadován poplatek, bezúročné období karty je 50 dní. Vedení karty a s tím spojené poplatky jsou první rok zdarma. Stav karty je možné sledovat online na internetu, takže má majitel kreditní karty bene neustále přehled, jak na tom je.(c) 2015 SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, všechna práva vyhrazena.